אודות

מאז 1990

מטרה הוקמה בשנת 1990 על-ידי צביקה מנולוביץ וקבוצה נבחרת של יוצאי מערכת הביטחון הישראלית שאיישו בעברם תפקידים בכירים בקהיליית המודיעין והחקירות במדינת ישראל.

במרכז הליבה של מטרה ניצב צוות מומחים במגוון תחומים, כגון טכנולוגיה, ניתוח והערכה של חומר מודיעיני גולמי, איסוף במהלך מבצעים מיוחדים, מומחי ליטיגציה משפטית וכיו"ב.

במהלך השנים ניהלו וביצעו אנשי מטרה פרויקטים רבי-היקף בתחומי מודיעין עסקי, חקירות וייעוץ ביטחוני הן במדינת ישראל והן במדינות ברחבי העולם.

“…פאתי העיר רמאללה לפניהם, המסגד הראשי נראה בסוף הרחוב. מסביב המולת כלי רכב והולכי רגל כבכל עיר גדולה בעולם. נועם דרך את חושיו אך לא זיהה כל סכנה. בסוף הרחוב נעמדה הקרייזלר הלבנה בטור מכוניות, רמזור אחד טרם הכניסה לכיכר. כעת המבטים כבר שרפו להם בגב.
אור הרמזור התחלף. פנייה, שמאלה, פנייה נוספת, ו… הם איבדו לגמרי את הכיוון. בלית ברירה הגביר נועם את מהירות הנסיעה ובהתאמה עלה גם קצב פעימות הלב. אגלי זיעה קטנים החלו צצים על מצחם. ‘דווקא עיר יפה’ מלמל, נהנה לשמוע את רעמי צחוקו של יוחנן…”

כך, בכמה שורות חדות וחודרות מתאר צביקה מנולוביץ, מחבר ריקוד הדבורה, את תחילתו של מבצע נוסף שבו השתתף במסגרת תפקידו כחוקר ואיש מודיעין.

 

חוד החנית

בשנות ה90 היוותה חברת מטרה את "חוד החנית " בלחימה בזייפנים ובמפרי זכויות היוצרים , צביקה מנולוביץ היה ממקימי הפדרציה הישראלית לתקליטים ומוסיקה שפעלה מודיעינית וחקירתית בתחום זה .

 

מחוץ לגבולות מדינת ישראל

החל משנת 2000 פועלים צוותי מטרה בפרויקטים סבוכים ורחבי היקף הן במדינת ישראל והן מחוץ לגבולותיה. כמה מפרשיות אלה זכו להד ציבורי, בעוד שפרשיות אחרות נותרו חשאיות, כנדרש.

לקוחותינו

בין לקוחות החברה נמנים גופים עסקיים מובילים בארץ וברחבי העולם.

מנכ"ל מטרה, צביקה מנולוביץ, עוסק כיום גם במתן ייעוץ אישי בתחומי ביטחון / מודיעין למגוון חברות ולקוחות פרטיים.

 

" כשהם אומרים לך שאתה לא יכול,
הם מראים לך את הגבולות שלהם ,לא שלנו "
קווין קינו